Kamerové systémy (CCTV) patria v súčasnosti medzi najrozšírenejšie prostriedky ochrany majetku v priemyselnej a komerčnej sfére.

Poskytujú dôležitú pasívnu ochranu objektov a najčastejšie sa používajú na sledovaniu pohybu osôb a vozidiel, prípadne technologických procesov. Svojou funkciou plnia úlohu bezpečnostného alebo dohľadového systému a vhodne dopĺňajú funkciu klasického zabezpečovacieho systému. Technické vlastnosti jednotlivých produktov umožňujú realizáciu rôznorodých aplikácií od malých inštalácií typu rodinné domy či kancelárie, cez stredne veľké inštalácie ako sú banky alebo čerpacie stanice až po rozsiahle inštalácie v priemyselných areáloch. Prvky CCTV snímajú obraz vo zvolenom mieste a umožňujú jeho prenos a zobrazenie na stanovišti obsluhy, prípadne záznam obrazu k nejskoršiemu použitiu. Zhotovený záznam je najčastejšie používaný na analýzu rizikových situácií a taktiež môže plniť úlohu dôkazného materiálu pre potreby polície. Kamerové systémy výrobcov ponúkajú rôzne pokročilé videoanalýzy obrazu pre rôzne účely použitia ako je rozpoznávanie ŚPZ, parkovací systém, počítanie osôb, stráženie oblasti, zmiznutie predmetu, opustenie predmetu a pod.

Pri návrhu a montáži kamerového systému vychádzame z požiadaviek klienta, ktorému sa snažíme vždy ponúknuť čo možno najefektívnejšie riešenie za rozumnú cenu.

Pri realizácii systémov CCTV používame výrobky od popredných svetových výrobcov: SONY, AVIGILON, DAHUA.